Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 10.07.2020 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси

Нарушение на забрана за пушене в студентски общежития, град Велико Търново

град Велико Търново, ул. “Теодосий Търновски” № 4

17.01.2018 08:04

Съквартирантът ми в блок номер две на студентски общежития - Александър Настов, който нарушава забраната за пушене в студентското общежитие... (чети нататък)

Пушене в общежитие към Професионална гимназия за компютърни системи и технологии, град Правец отговор от РЗИ

Софийска област, град Правец, ул. Перуша № 4

18.10.2015 21:38

Сигналът го подавам провокирана от гледката, която често виждам. Родител съм на ученик, учащ се в Професионална Гимназия за Компютърни Системи... (чети нататък)

Сигнал за нарушение на забраната за тютюнопушене в блок 19, Студентски град, град София

град София, Студентски град, блок 19, етаж 12

13.02.2014 18:51

Здравейте! Искам да сигнализирам за СИСТЕМНО нарушение на забраната за тютюнопушене на обществени места. Студенти от блок 19, ет. 12 в Студентски... (чети нататък)

Пушене на обществено място

софия, студентски град, бл 3

04.12.2013 22:33

Във входа на 3-ти жилищен блок в Студентски град по всяко време на денонощието има хора, които пушат вътре. Това не става само във входа, но... (чети нататък)

Категории

заведение за хранене и развлечение детско / учебно заведение детска площадка лечебно / здравно заведение обществен транспорт / такси работно място спортен обект автогара административно учреждение аптека, дрогерия, оптика асансьор / стълбище ателиета за татуировки и обици бръснарски, фризьорски, козметичен салон дом за възрастни хора с увреждания дом за деца дом за стари хора железопътна гара игрална зала киносалон компютърна зала концертна зала летище лятно кино / театър мероприятие за деца и ученици метростанция обществена баня обществена пералня обществена тоалетна пансион, почивна станция, семеен хотел, бунгало предприятие за производство, съхраняване и търговия с храни пристанищe приют и център за временно настаняване сауна селскостопанска аптека солариум социален учебно-професионален център СПА и уелнес център спортна база за детски и ученически отдих и туризъм театър туристически хижи, учебни центрове, спални, столова, бюфет търговски обект ученическо / студентско общежитие хотел, мотел, вилно и туристическо селище център за работа с деца читалище школа - музикална, езикова

ТОВА НЕ Е СИГНАЛ - Възмутена съм от действията на правителството

България

04.10.2013 11:54

В момента Община Габрово, с цел лобилане за интересите на точно определена фирма, е одобрила проект за поставяне на пунктове за продаване на... (чети нататък)

#2494, кафене, гр. София

град София, кв. "Лозенец", ул "Плачковица"-19, блок 6

01.02.2013 13:03

Добър ден, бих искал да подам жалба за нарушение на забраната за тютюнопушене на обществени места. Става въпрос за кафене намиращо се на адрес... (чети нататък)

Нарушаване забраната за пушене

Могат да се видят фасове в коридорите рано сутрин, в стаите се пуши системно.

05.01.2013 11:41

Искам да сигнализирам, че в 5ти блок на общежитията на хранително вкусовия университет " Мариците" системно се нарушава заповедта за пушене.... (чети нататък)

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9298 3.19 100%