Сигнали без дим

Изпратен

Нарушаване забраната за пушене

11:41 05.01.2013 Могат да се видят фасове в коридорите рано сутрин, в стаите се пуши системно.

Описание
Искам да сигнализирам, че в 5ти блок на общежитията на хранително вкусовия университет " Мариците" системно се нарушава заповедта за пушене. Пуши се по коридорите и в стаите. Студентите пушачи си пушат по стаите, а управителката не взима никакво отношение и прикрива студентите нарушители. Моля направете проверка на общежитието.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

неспазване забраната за тютюнопушене - пиано бар Камино

13:56 Nov 27, 2012

пиано бар Камино, ул. Неофит Рилски 70, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms