Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 13.05.2021 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси
1-30 of 8628 Сигнали

Пушене в ресторант Чорбаджи Марко, град София отговор от РЗИ

град София, жк "Люлин", ул. Цветница №5

12.05.2021 22:06

На една маса в задната част на заведението седяха 4 човека и пушеха тютюнови цигари. Дори и собственичката (или управителка, но е снаха на собственика)... (чети нататък)

Пушене в кафе бар Версай, град Ловеч

град Ловеч, ул. Търговска 2

09.05.2021 12:26

Системно пушене след 00:00 часа, петък и събота * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Ловеч на 11.05.2021 в 14:20:30 часа. (чети нататък)

Пушене в бар Карамел, град Несебър отговор от РЗИ

град Несебър, ул. Хан Крум 11

08.05.2021 23:30

Днес, от 11:30 на 8 май систематично се пушеше във вътрешната част на заведението - без никой да прави забележка на пушачите. И въпреки че има... (чети нататък)

Пушене в ресторант ,,Маркони", град Павел баня отговор от РЗИ

град Павел баня, бул. "Освобождение" № 9

03.05.2021 21:30

След 19 часа в заведението се нарушава забраната за тютюнопушене на закрити обществени места. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до... (чети нататък)

Пушене в нощен клуб ,,Канто" и нощен клуб ,,Озон", град Русе отговор от РЗИ

град Русе, Център, ул. "Александровска" № 26 и пл. „Хан Кубрат“ 2

28.04.2021 20:58

В двете нощни заведения след 01:00 часа се нарушава забраната за тютюнопушене. Противоепидемичните мерки също не се спазват. * Сигналът беше... (чети нататък)

Пушене в кафе ,,Lemonade", град Стара Загора отговор от РЗИ

град Стара Загора, бул. „Цар Симеон Велики“ 101

28.04.2021 14:27

В обекта се нарушава забраната за тютюнопушене. Когато е по-студено и мрачно навън, терасата е с плътно затворени плъзгащи врати, а в заведението... (чети нататък)

Пушене в ресторант Plaza Bar & Dinner, град Хасково отговор от РЗИ

град Хасково, пл.Свобода 2А

23.04.2021 20:08

В заведението се пуши. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Хасково на 27.04.2021 в 14:20:38 часа. (чети нататък)

Пушене в заведенията "Ellysila" и кафе-бар "Cool", град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. ,,Плиска" 48

23.04.2021 15:06

Пред двата обекта има заграждения от ветроупорни материали, в които клиентите пушат, като е отворена само вратата, което е недостатъчно, за... (чети нататък)

Пушене в Bar & Grill Sweet, град София

град София, зала Фестивална, ж.к. Гео Милев

22.04.2021 14:50

Днес, 22.04.21 влязох да обядвам в гореспоменатия ресторант-кафе и какво беше учудването ми, когато при влизането ми замириса много на цигари... (чети нататък)

Пушене в ресторант Ямас, град София отговор от РЗИ

град София, Студентски комплекс, ул. "Проф. Христо Вакарелски" 1а

20.04.2021 20:00

В ресторанта е разрешено тютюнопушенето на всички маси на закрито. Има пепелници и повечето хора пушат. След директен коментар със служителите... (чети нататък)

Пушене в Bg bar, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Сан Стефано 33

18.04.2021 17:27

В заведението се пуши спокойно. Дават пепелник като си поискаш. Влизаме с бременна жена и питаме коя зала може да влезем на топло без дим -... (чети нататък)

Пушене в Bar and Grill Sweet, град София отговор от РЗИ

град София, кв. Гео Милев, зала Фестивалана

17.04.2021 19:31

17.04.2021, събота вечерта, като влезнахме ни стегна миризмата на тютюн за гърлата. Преди да си тръгнем един от клиентите пушеше втората си... (чети нататък)

Пушене в кафе-аперитив ,,Маги" и кафе-аперитив ,,Фристайл", град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. ,,Александровска" № 97

17.04.2021 11:11

В двете заведения се пуши на закрито. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 18.04.2021 в 18:20:19 часа. (чети нататък)

Пушене в гръцки ресторант Тавернаки, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, бул. Пещерско шосе 28

16.04.2021 20:35

В заведението се пуши и на закрито. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 17.04.2021 в 11:20:27 часа. (чети нататък)

Пушене в кафе-аперитив ,,Маги" и кафе-аперитив ,,Фристайл", град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. ,,Александровска" № 97

15.04.2021 15:31

В двете кафенета се нарушава забраната за тютюнопушене в закрити обществени места. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на... (чети нататък)

Пушене в ресторант ‘Парадайс’, град Велинград отговор от РЗИ

град Велинград, ул. Яко Молхов 12’

11.04.2021 13:22

На 11. 04.2021 в 13:25 посетихме заведението за обяд. Към момента само откритите тераси/помещения би трябвало да са отворени за клиенти, заведението... (чети нататък)

Пушене в кафе-бар ,,Вега", град Русе

град Русе, ул. ,,Александровска" 48

08.04.2021 22:15

В закритата част на заведението клиентите пушат. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 12.04.2021 в 09:20:20 часа. (чети нататък)

Пушене в кафене ,,King" и кафе-бар ,,Relax", град Стара Загора отговор от РЗИ

град Стара Загора, бул. ,,Цар Симеон Велики" 143

08.04.2021 11:31

Двата обекта работят на закрито в разрез със заповедта на здравния министър и клиентите пушат. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до... (чети нататък)

Пушене в заведение ,,Plan B" и нощен клуб ,,Play Club", град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. „Даскал Никола“ 1 и Пл. ,,Княз Александър Батенберг“ 1

06.04.2021 00:20

Заведенията работят на закрито и в тях клиентите (дори непълнолетни) пушат. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 07.04.2021... (чети нататък)

Пушене в заведението Понтона, град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. Пристанищна, Понтон №10, Крайбрежната алея, Река Дунав

20.03.2021 21:33

На 20.03.21 в 21:30, в заведение Понтона на кея в Русе донесоха пепелници и позволиха пушенето в заведението, защото на едната маса стояха представители... (чети нататък)

Пушене в ресторант Q-ftetaria, град София

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж

20.03.2021 12:01

Пуши се в отделна зона за пушачи, която обаче не е отделена от основната част. Беше отказана молба да се затвори вратата към зоната за пушачи... (чети нататък)

Пушене в ресторант PLAZA Bar&Dinner, град Хасково отговор от РЗИ

град Хасково, площад Свобода 2А

19.03.2021 16:03

Днес, 19.03.2021 г. решихме да хапнем в ресторанта, и на всички маси бяха поставени пепелници и се пушеше. На въпроса къде да седнем, за да... (чети нататък)

Пушене в Palms Merkur Royale Casino, град София отговор от РЗИ

град София, бул. „Витоша“, 89 B, Милениум център

14.03.2021 22:17

Тютюнопушене на територията на обекта на дата 13.03.2021 в 18:00 ч., както от персонала така и от клиентите. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в ресторант Рафи в Тhe Мall, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Цариградско шосе 115

14.03.2021 15:12

В заведението се пуши без забрана. Казаха ми, че зоната била за пушене и затова хората могат да пушат. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в кафене Freestyle, град Русе отговор от РЗИ

град Русе, ул. Александровска 97

13.03.2021 17:30

След 17:30 в заведението се нарушава забраната за тютюнопушене. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 15.03.2021 в 10:20:19... (чети нататък)

Пушене на наргиле в кафе "Мондо", град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Христо Самсаров 1

09.03.2021 19:02

Позволява се на непълнолетни да пушат наргиле. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 10.03.2021 в 09:20:24 часа. (чети нататък)

Пушене в ресторант Cocos, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Христо Силянов 148

08.03.2021 20:37

Днес, на 08.03.2021, в ресторант Cocos вечерях и забелязах, че масово се пуши. При директно питане към сервитьора, дали официално е позволено... (чети нататък)

Пушене в заведение Виго, град Хасково отговор от РЗИ

град Хасково, ул. Преслав 25

08.03.2021 19:21

В заведението се предлагат пепелници и се пушат тютюневи изделия??!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Хасково на 10.03.2021... (чети нататък)

Пушене в ресторант Бакарди, град Раковски отговор от РЗИ

област Пловдив, град Раковски, ул. Москва 25

07.03.2021 19:35

В заведението се пуши, особено вечер е димна завеса!!! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 08.03.2021 в 10:20:24 часа. (чети нататък)

Пушене в кафене Централ, град Велинград отговор от РЗИ

град Велинград, площад „Свобода"

07.03.2021 14:13

В заведението е абсолютна димна завеса и на всички маси се пуши открито с пепелници, без грам притиснение. Часът е 14 в неделя 07.03.2021 *... (чети нататък)
1-30 of 8628 Сигнали

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9419 2.93 100%