Сигнали без дим

сигнали от 20.08.2012 до 10.07.2020 Промени дата

(всеки сигнал се преглжда и изпраща до съответната РЗИ почти веднага с искане за проверка, но се публикува тук един месец по-късно)

Въведете избрани от вас дати:

От: До: търси

Масово нарушение за забрана на пушене на обществени места, село Връв, община Брегово, област Видин

село Връв, община Брегово, област Враца, площада на селото

14.02.2020 07:13

Днес, 14.02.2020 в заведението в центъра на с. Връв, област Видин имаше празнуване от 12:00 часа на празника Трифон Зарезан и оттогава досега... (чети нататък)

Пушене в магазин, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Мара Бунева 29

10.02.2020 03:36

Здравейте, днес (10.02.2020 г.) в 15:36 часа, отивам до кучешкия магазин на адрес: ул. „Мара Бунева“ 33, 1225 кв. Орландовци, София. Zoo Маркет... (чети нататък)

Пушене в магазин в жилищен блок, град София отговор от РЗИ

град София, ж.к. Връбница-1, бл.524, вх.В - отстрани

19.01.2020 12:56

Здравейте, Продължават да пушат в магазин за млечни продукти, намиращ се на адрес: гр. София, ж.к. Връбница-1 бл.524 отстрани на вход В. Жълти... (чети нататък)

Не се спазва забраната за тютюнопушене в Автомивка SPONGE, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, Възраждане, бул. Цар Освободител 170

18.01.2020 02:45

Не се спазва забраната за тютюнопушене в Автомивка SPONGE * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 20.01.2020 в 18:20:54... (чети нататък)

Пушене в заведение ИВАС-ООД, село Просена, област Русе отговор от РЗИ

село Просена, област Русе

27.03.2019 05:18

в заведението се пуши постоянно. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Русе на 29.03.2019 в 11:21:07 часа. (чети нататък)

Пушене и консумация на алкохол, село Конаре, община Казанлък, област Стара Загора отговор от РЗИ

село Конаре, на автобусната спирка, област Стара Загора

26.03.2019 02:20

Здравейте,на 25.03.2019 г. в хранителния магазин в село Конаре, на спирката за автобуси масово се пуши и се консумира алкохол с неизяснен произход... (чети нататък)

Нарушаване на забраната за тютюнопушене на закрито, град София отговор от РЗИ

град София, ул. Витошки езера 25

10.02.2019 05:30

в някои от салоните на сладкарница "Романс" се пуши. Ет. 3 например. * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 29.03.2019... (чети нататък)

Пушене на цигари IQOS на закрито, град София

град София, бул. Черни връх 100

05.02.2019 00:00

Т. нар. бездимни цигари от типа IQOS редовно се пушат на закрити пространства във вътрешността на мол Парадайс Център, включително и в зоните... (чети нататък)

Пушене в траурна агенция "Армис", ЕТ "Гергана Иванова - Радостина Ненкова" - Перник", Перник (м) отговор от РЗИ

град Перник, кв. Христо Смирненски, бл. 24, офис 2

27.02.2018 11:33

име обект: "Армис" ЕТ "Гергана Иванова - Радостина Ненкова" - Перник вид обект: Траурна агенция град: Перник адрес: кв. Христо Смирненски,... (чети нататък)

Tютюнопушенев кафе, град София отговор от РЗИ

град София, бул. „Княгиня Мария Луиза“

12.01.2018 04:42

Влязох в едно кафе към 18:30 (кафето беше без име). Вътре имаше направо димна завеса("истински лисичарник"). Поръчах си кафе и кола (даже не... (чети нататък)

Тютюнопушене в кафене, град София отговор от РЗИ

град София, Предгаровия площад, между Централна жп гара и Централна автогара.

27.11.2017 11:31

Влезнах в кафене на Aвтогара"Сердика"(кафенето няма име) още с влизането имаше димна завеса.Поръчах си кафе,огледах на около и почти на всички... (чети нататък)

Пушене в затворено помещение, град София отговор от РЗИ

град София, гъла на бул. Климент Охридски и бул. Андрей Ляпчев

15.11.2017 02:45

Здравейте, миналата седмица сменях гумите на колата си и ми направи много лошо впечатление, а и неприятно чувство от служители, който пушеха... (чети нататък)

Нарушаване забрана за тютюнопушене в търговски обекти, град стара Загора отговор от РЗИ

град Стара Загора, бул. "Патриарх Евтимий" №168

21.06.2017 14:43

В нонстоп "Авеню",бул."Патриарх Евтимий" 168,град Стара.Загора системно се пуши(повече от година,по мои наблюдения. Правила съм забележки,но... (чети нататък)

Тютюнопушене в Галакси боулинг, град Плевен отговор от РЗИ

град Плевен, бул. „Данаил Попов“ 9А

07.04.2017 21:37

В Плевен, в Галакси боулинг на 7.04 в 21.20 часа, когато се качих в заведението на втория етаж, се пушеше и ужасно много миришеше на тютюнев... (чети нататък)

Пушене в Планета Пайнер, град София отговор от РЗИ

град София, бул. "Кн. Мария Луиза" 20

30.03.2017 12:37

Планета Пайнер София Вечер след 12 Лица на по 15 години пушат и пият https://www.facebook.com/590085861140901/photos/?tab=album&album_id=810578395758312... (чети нататък)

Пушене в билярден клуб Academy, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, ул. Капитан Райчо № 56, ет.3

07.03.2017 17:12

Искам да подам сигнал за системно нарушаване на забраната за тютюнопушене от клуб Academy, намиращ се в гр. Пловдив, ул. Капитан Райчо №56 ет.3(ТЦ... (чети нататък)

Пушене на продавача (собственик) в Мини Маркет, град София отговор от РЗИ

град София, ул. 21-ви век № 22, вх. А

21.02.2017 19:44

Мини Маркет, ул. 21-ви век №22 (до вх. А), жк Витоша, София Избягвам да пазарувам в този Мини маркет, но когато го правя, винаги, без изключение... (чети нататък)

Запушено в търг обект, село Голямо Крушево, общ. Болярово, област Ямбол отговор от РЗИ

село Голямо Крушево, общ. Болярово, област Ямбол

31.01.2017 10:05

В село Голямо Крушево, общ. Болярово, област Ямбол във всичките два магазина се пуши след рязко занемаряване на дисциплината по въпроса от страна... (чети нататък)

Тютюнопушене в търговски обект, град София отговор от РЗИ

град София, улица "Екзарх Йосиф" 57

19.01.2017 11:59

Магазин за противопожарна техника на улица "Екзарх Йосиф" 57 в град София, собственик/управител пуши в обекта. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в Ескада, град Пловдив отговор от РЗИ

град Пловдив, ул. Царевец 22

08.01.2017 16:20

Ескада в кв. Смирненски-гр. Пловдив...Яко се пуши на 2рия етаж! * Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 08.01.2017 в 18:20:05... (чети нататък)

Пушене в бензиностанция, с. Кърнаре, община Карлово, област Пловдив отговор от РЗИ

село Кърнаре, общшна Карлово, обл. Пловдив

07.01.2017 14:21

Вътре в заведението на бензиностанцията се пуши, когато времето е студено, въпреки че има отделно обособено закрито място за пушачи. * Сигналът... (чети нататък)

Тютюнопушене в павилион скара - бира, град Дупница отговор от РЗИ

град Дупница, гаров площад

27.10.2016 12:04

Заведение в гр. Дупница, обл. Кюстендил, намиращо се на гаров площад, представляващо павилион Скара - бира на фирма "Веселин Манев - Криси"... (чети нататък)

Пушене в Playground Mall Varna, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, бул. „Владислав Варненчик“ 186

17.10.2016 15:30

Здравейте, в заведението на детския увеселителен център Playground в Mall Varna се пуши. Това е нарушение на наредбата за забрана на тютюнопушене... (чети нататък)

Пушене в закрит базар с детски магазини, град София отговор от РЗИ

град София, кв. Слатина, закрит базар, бившия РУМ

07.10.2016 14:46

Масова практика е да се пуши в закрития базар (бившия РУМ)в квартал СЛАТИНА, град СОФИЯ. Пушат самите продавачи.Когато времето застудее и се... (чети нататък)

Пушене в бензиностанция, град София отговор от РЗИ

град София, бул. Ломско шосе № 207

01.08.2016 11:21

Неделя през нощта около 12ч., минах да заредя гориво в бензиностанция Кристал в Обеля. Безкрайно разочарован останах, когато ми се наложи да... (чети нататък)

Тютюнопушене в бензиностанция ОМВ-Автогара, град Добрич отговор от РЗИ

град Добрич, ул. "Гоце Делчев" № 10В

07.04.2016 15:20

Днес 07.04.2016г., в часовия диапазон 15.00-15.45ч. в бензиностанция ОМВ-гр.Добрич, ул. "Гоце Делчев"10В (Автогарата), двама клиенти спокойно... (чети нататък)

Тютюнопушене в пицария “Pizzarela”, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Васил Петлешков №18

18.03.2016 14:37

В заведението се пуши, персоналът не прави забележка на клиентите пушачи, дори им сменя пепелниците. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в Simple bar, град Варна отговор от РЗИ

град Варна, ул. Васил Петлешков № 18

18.03.2016 14:37

в заведението се пуши, персоналът не прави забележка на клиентите пушачи, дори им сменя пепелниците. * Сигналът беше изпратен с електронна... (чети нататък)

Пушене в Метро сити, град София отговор от РЗИ

град София, Младост 3, бул. Ал. Малинов № 51

01.02.2016 07:19

Здравейте, В сградата на търговския център на 1 етаж се пуши ежедневно. Точно срещу "пушалнята" има 3 зали за спорт. Отделно има детски кът!!!!... (чети нататък)

Тютюнопушене в Il Mondo, град Стара Загора отговор от РЗИ

град Стара Загора, ул. Св. Княз Борис I № 93, ет. 2

29.12.2015 12:05

Здравейте, Тютюнопушенето е очевидно толерирано от заведение Il Mondo, Стара Загора в 2:08 a.m. Моля проверете и санкционирайте нарушителите.... (чети нататък)

Филтрирай по:

Изчисти Вид обект

Изчисти Местоположение

Изчисти Мултимедия

Филтрирай сигнали съдържащи…

Изчисти Потвърждение

Total Reports Avg Reports Per Day % Изпратен
9298 3.19 100%