Изпратен

Тютюнопушене в автобус на Юнион Ивкони, град София

00:19 Jul 21 2019 град София, Централна автогара

Описание
От тръгването на автобуса в 11.25 от София към Банско шофьорът не е спрял да пуши в автобуса. Датата е 21.07.2019.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 21.07.2019 в 13:20:25 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Зона за пушачи в заведение в Централна Автогара, град София

13:34 Dec 21, 2015

град София, бул. “Кн. Мария Луиза” №100, 0 Kms

Тютюнопушене в автобусите на "Груп" ООД, град София

10:30 Mar 29, 2016

град София, Автогара "Сердика", 0 Kms

пушене в Обществено превозно средство Маршрутка 5, София (мобилен сигнал)

06:30 Dec 12, 2013

София, Централна автогара - Студентски град, 0 Kms

Неспирно тютюнопушене в бинго "Нова", град София

21:04 Feb 22, 2016

град София, бул. Мария Луйза 102, 0.09 Kms