Сигнали без дим

Изпратен

#3177 - Пуши се в ресторант "Бордо", гр. София

08:00 04.03.2013 София , жк Дианабад, бл.45

Описание
#3177 - Снощи, 04.03.2013г, около 20:00 часа във второто помещение на ресторант "Бордо" се пушеше и се поставяха пепелници на масите, дори без поискване. Адресът е 1172 София , жк Дианабад до бл.45 и бл.46
Собственикът е фирма СААИТ ООД, управител Божидар Божилов

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 05.03.2013 в 17:20:05 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пуши се масово в заведение "Swinging Hall", София

01:00 Oct 19, 2013

София, бул. Драган Цанков 8, 0.13 Kms

Сигнал за пушене в клуб "Swinging Hall", София

11:00 Oct 11, 2013

бул. „Драган Цанков“ 8, София, 0.13 Kms

пушене в бар "swinging hall", София (мобилен сигнал)

11:50 Oct 19, 2013

София, булевард „Драган Цанков“ 8, 0.13 Kms

Пушене и задух в клуб "Swingin Hall", София

01:00 Oct 20, 2013

София, булевард „Драган Цанков“ 8, 0.13 Kms

пушене в Бар Swinging Hall, София (мобилен сигнал)

10:00 Dec 08, 2013

София, булевард „Драган Цанков“ 8, 0.13 Kms