Сигнали без дим

Изпратен

Пушене на обществено място в разрез със закона

13:46 26.11.2012 София, Дианабад

Описание
В ресторант Бордо в София, квартал Дианабад (в близост до бензиностанция Лукойл) забелязах един човек да пуши във вътрешната част на заведението, която е отделена от предната част и затворена с врата. Дата и час: 20.11.2012, 13.30ч.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в пицария "Пицерито", град София

19:13 Feb 11, 2016

град София, жк. Дианабад, ул. Васил Калчев 10, 0.06 Kms

Пушене в заведение за хранене "Pizzerito", град София

13:36 Mar 10, 2015

град София, ул. "Васил Калчев" № 10, 0.07 Kms

нарушение забраната за пушене

02:49 Dec 26, 2013

бул. “Никола Габровски” № 55 в ж.к. “Дианабад”, 0.1 Kms

Пушене в заведение "GATSBY", град софия

23:48 Jan 27, 2014

град София,кв. Дианабат,ул.Никола Габровски 39, 0.11 Kms

масово пушене в ресторант "gatsby", дианабад, град София

23:47 Feb 07, 2014

град софия, ул.никола габровски 39, 0.11 Kms