Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в заведение за хранене "Pizzerito", град София

13:36 10.03.2015 град София, ул. "Васил Калчев" № 10

Описание
Във въпросното заведение се пуши през всичките часове на деня. Има и пепелници по масите. Заведението е с две зали, едната от тях е явно приспособена за пушене. В допълнение ще кажа,че не само се сервира и храна, а има и детски кът, от което става ясно, че децата влизат и в салона за пушачи!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 11.03.2015 в 18:20:03 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в пицария "Пицерито", град София

19:13 Feb 11, 2016

град София, жк. Дианабад, ул. Васил Калчев 10, 0.01 Kms

Пушене на обществено място в разрез със закона

13:46 Nov 26, 2012

София, Дианабад, 0.07 Kms

Пушене в изцяло закрито помещение, град София

07:44 Oct 30, 2018

град София, ул. "Васил Калчев" № 10, жк "Дианабад", 0.12 Kms

нарушение забраната за пушене

02:49 Dec 26, 2013

бул. “Никола Габровски” № 55 в ж.к. “Дианабад”, 0.17 Kms

Пушене в заведение "GATSBY", град софия

23:48 Jan 27, 2014

град София,кв. Дианабат,ул.Никола Габровски 39, 0.17 Kms