Сигнали без дим

Изпратен

Нарушение на забраната в сладкарница "Скалата", Пловдив

08:35 27.12.2013 Пловдив, ул. "Дондуков-Корсаков" #6

Описание
Имаше пушачи в закритата част. Попитах сервитьорката дали имат зона за непушачи и тя направи забележка на хората, които така или иначе не би следвало да пушат вътре.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2571, ресторант "Даяна-Джоана", гр. Пловдив

01:35 Feb 03, 2013

гр.Пловдив, ул."Дондуков" 2, 0.05 Kms

Масово тютюнопушене в ресторант Даяна 1, град Пловдив

12:05 Jan 01, 2016

град Пловдив, ул.“Дондуков“ № 2, 0.05 Kms

#2524, бар "SOHO", гр. Пловдив

01:04 Feb 02, 2013

гр. Пловдив, Център, 0.1 Kms

нарушаване на забраната в Пловдив

13:44 Dec 28, 2012

гр. Пловдив, ул. "Гладстон" № 32, 0.1 Kms

#3189 - Тотюнопушене в казино "EFBET", гр. Пловдив

08:05 Mar 05, 2013

Пловдив, ул. Княз Александър I 42, 0.12 Kms