Изпратен

Нарушаване на эакона в игрална зала "Мистрал", град Шумен

02:00 Jan 18 2018 град Шумен, ул. "Панайот Волов" № 3

Описание
Клиенти и управата на игрална зала Мистрал пушат в залата!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Шумен на 19.01.2018 в 09:20:21 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в кафе "Даунтаун", град Шумен (мобилен сигнал)

16:30 Feb 14, 2014

град Шумен, бул. "Славянски" № 48, 0.04 Kms

от мобилно устройство

01:20 Dec 22, 2012

shumen, Bul. Slavianski 24, 0.12 Kms

пушене в Шумен

01:05 Dec 22, 2012

гр. Шумен, бул. "Славянски" № 24, 0.12 Kms

Тютюнопушене в сградата на общината, град Шумен

11:00 Aug 10, 2015

град Шумен, бул. Славянски № 17, 0.15 Kms

Тютюнопушене в казино Winbet, град Шумен

10:45 Jun 07, 2017

град Шумен, ул. Цар Освободител 64, 0.16 Kms