Изпратен

Тютюнопушене в казино "СЪРКЪЛ 2", град Шумен

04:31 Mar 19 2019 град Шумен, ул. „Цар Иван Александър“ 70

Описание
Здравейте, надявам се да обърнете сериозно внимание на сигнала ми за пушене на закрито. Мястото е казино "СЪРКЪЛ 2", с адрес ул. "Иван Александър", № 70, град Шумен. Всеки ден се нарушава забраната дори и аспирацията не им работи. Кога ще ги спрете да нарушават закона докога ще плащат, за да им се обаждат и да им казват, че предстои проверка? Направете нещо! Също така и казино Съркъл 1 до руския паметник и там се пуши, бул.славянски мисля, че беше. Работете и пишете актове, да се спре димната завеса!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Шумен на 26.03.2019 в 11:20:48 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN -1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в казино "СЪРКЪЛ 2", град Шумен

03:50 Mar 30, 2019

град Шумен, ул. „Цар Иван Александър“ 70, 0 Kms

Редовно нарушаване на забрана за тютюнопушене, град Шумен

01:17 Aug 08, 2018

град Шумен, бул. "Цар Иван Александър" № 72, 0.01 Kms

Нарушаване на эакона в игрална зала "Мистрал", град Шумен

02:00 Jan 18, 2018

град Шумен, ул. "Панайот Волов" № 3, 0.05 Kms

пушене в кафе "Даунтаун", град Шумен (мобилен сигнал)

16:30 Feb 14, 2014

град Шумен, бул. "Славянски" № 48, 0.09 Kms

от мобилно устройство

01:20 Dec 22, 2012

shumen, Bul. Slavianski 24, 0.1 Kms