Изпратен

Тютюнопушене в казино "СЪРКЪЛ 2", град Шумен

03:50 Mar 30 2019 град Шумен, ул. „Цар Иван Александър“ 70

Описание
Добър ден, Подавам сигнал отново за казино Съркъл 2, ул. "Цар Иван Александър" 70, град Шумен. Продължава да се пуши с пауза от 2 дена заради проверки. До кога ще се пуши на закрито? Какво правите по въпроса?

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Шумен на 08.04.2019 в 17:20:36 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в казино "СЪРКЪЛ 2", град Шумен

04:31 Mar 19, 2019

град Шумен, ул. „Цар Иван Александър“ 70, 0 Kms

Редовно нарушаване на забрана за тютюнопушене, град Шумен

01:17 Aug 08, 2018

град Шумен, бул. "Цар Иван Александър" № 72, 0.01 Kms

Нарушаване на эакона в игрална зала "Мистрал", град Шумен

02:00 Jan 18, 2018

град Шумен, ул. "Панайот Волов" № 3, 0.05 Kms

пушене в кафе "Даунтаун", град Шумен (мобилен сигнал)

16:30 Feb 14, 2014

град Шумен, бул. "Славянски" № 48, 0.09 Kms

от мобилно устройство

01:20 Dec 22, 2012

shumen, Bul. Slavianski 24, 0.1 Kms