Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 26.10.2019 град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж

Описание
В ресторанта се пуши в отделна, закрита част, като дори няма преграда към останалата част от заведението.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.11.2019 в 21:20:28 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в заведение Casa del Toro, град София

08:27 Oct 24, 2019

град София, ж.к. Бъкстон, ул. Майор Горталов 1, 0 Kms