Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 04.11.2019 град София, бул. България 1

Описание
Здравейте, изпращам сигнал за регулярно нарушаване на закона за пушене на закрити места. По време на обяд в Планет клуб на бул. България 1, на клиентите се позволява да пушат необезпокоявани.
Моля за спешна проверка и предприемане на необходимите действия.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 04.11.2019 в 22:20:23 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28, 2019

град София, ул. Твърдишки проход 27, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms

Пушене в заведение Casa del Toro, град София

08:27 Oct 24, 2019

град София, ж.к. Бъкстон, ул. Майор Горталов 1, 0 Kms