Сигнали без дим

Изпратен

Пушене във входа и на входната врата, град София

10:50 Oct 28 2019 град София, ул. Твърдишки проход 27

Описание
Здравейте,

Всеки ден сутрин, когато излизам за работа и вечер, когато се прибирам, на входа на сградата, в която живея, се пуши от поне 1-2 ма души. Адресът е ул. Твърдишки проход 27,гр. София. Те се намират буквално на самата врата, стъпили на платформата, която е част от блока и е обща част. Единият от тях е портиера, на който многократно е правена забележка и който ние не сме избирали.

Първият момент, в който излизаме от вкъщи, със или без малките деца, е вдишване на цигарен дим. Без да преувеличавам отварянето на вратата видимо разбутва пушека и той идва право към нас и влиза във входа, съвсем нагледно, всяка божа сутрин.

Наясно сме, че пушене в общите части на входа са забранени и също така трябва да бутаме пушачите със вратата, за да се отместят всеки ден.

Много моля да бъдат наложени съответните глоби и санкции. Ние не сме пушачи и не одобряваме това насилствено събитие всяка сутрин.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 03.11.2019 в 21:20:41 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 1
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в затворено пространство, град София

12:51 Nov 04, 2019

град София, бул. България 1, 0 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Каре" , град Варна

09:51 Oct 20, 2019

град Варна, ж.к. Чайка, бул. „Княз Борис I-ви“ 26, 0 Kms

Пушене в Q-ftetaria, град София

10:43 Oct 26, 2019

град София, ул. Ангел Кънчев 1, втори етаж, 0 Kms

Пушене в заведение Casa del Toro, град София

08:27 Oct 24, 2019

град София, ж.к. Бъкстон, ул. Майор Горталов 1, 0 Kms